Porady

A ja ogoliłem swoje plecy

  • Author: 
  • Możliwość komentowania A ja ogoliłem swoje plecy została wyłączona

Dzisiaj trochę bardziej prywatny artykuł, w treści którego dzielę się z Tobą moim przeżyciem z ostatniego czasu, które generuje ogólnie sporo adrenaliny a także zawstydzenia. Po kilkunastu dniach dywagacji z mą kobietą podjąłem decyzję, żeby pojechać do gabinetu medycyny i kosmetyki dla facetów, aby ogolić swoje plecy.

Pewnie uważasz, że chyba upadłem na czaszkę. Rzeczywistość jest jednak taka, że zarost na moich plecach to coś nienormalnego. Gąszcz to niewiele mocne określenie, ja zwyczajnie prezentowałem się jak orangutan. A że mojej dziewczynie się to nie podobało, to była chętna namawiać mnie do usunięcia włosów z pleców w skrajnych przypadkach kilka razy w trakcie dnia. W końcu miałem obowiązek się przełamać i zacząć szukać punktu, w którym miałbym możliwość zaliczyć tego typu depilację.

Na początku wiedziałem jak ciężko znaleźć będzie klinikę oferującą zabiegi medycyny estetycznej dla mężczyzn. Propozycji w necie jest całkiem dużo, lecz fakty są takie, że ogromna partia z nich nie stwarza wiary. Głównie przez to, że czytając strony wirtualne tego typu klinik trudno odnaleźć w ich treści na oceny wystawiane im przez facetów, a nie dziewczyny. A rozumiesz, co jak co, ale mężczyzna od kobiety się sporo różni i inaczej reagować ma możliwość opisywanego gatunku zabiegi. Po kilku próbach dałem radę odszukać jednak klinikę Vesuna, która to świadczy różnego rodzaju usługi estetyczne dla mężczyzn i z tego co przedstawiają opinie pisane przez klientów robi to wspaniale. Musiałem to ocenić na własnej skórze.

Przedzwoniłem do nich z ochotą umówienia się na spotkanie. Telefon przyjęła sympatyczna recepcjonistka i zaproponowała mi od razu wygodny dla mnie dzień spotkania. Powiadomiła mnie o wszelakich kwestiach wiążących się z taką depilacją, zasugerowała jakimi metodami się do zabiegu przygotować i wspomniała też o tym czego powinienem spodziewać się po wizycie.

Gdy trafiłem na zaplanowane spotkanie, to miałem w sobie niewielki stres. W końcu wydawało mi się, że takiego typu rzeczy są dla panienek, a nie dla chłopaków. Mój lęk natychmiast jednak został usunięty, ponieważ w klinice wliczając mnie było czterech facetów. Wygląda więc na to, że nie ma się czego krępować, mężczyźni też rozpoczęli dbać o siebie oraz też urządzają sobie wizyty do gabinetów medycyny estetycznej dla chłopaków.

Powinno się zwrócić uwagę, że pacjenci rozmawiają tam z ekspertami od kosmetyki i lekarzami dermatologii, dzięki czemu posiadają zapewnienie, że przy jakimkolwiek z zabiegów nie wyrządzą sobie krzywdy.

Sam zabieg przeprowadzono bardzo prędko a także bez generowania bólu. Już po pierwszym zabiegu efekt był wspaniały. Marzę jednak o tym, żeby włoski na pewno nie powróciły, przez co najprawdopodobniej umówię się na kolejną depilację.

A kończąc chciałem jeszcze napisać o tym, w jaki sposób na mą depilację pleców zaripostowała moja narzeczona. Nic nie wspominałem jej na temat tego, że wybiorę się na depilację, w efekcie czego była wyjątkowo osłupiona. I muszę napisać, że po raz pierwszy od bardzo dawna tak bardzo miała chęć mnie przytulić. Także potwierdzam, depilacja dla mężczyzn w całości spełniła moje oczekiwania.

Kiedy boicie się wspomnianego rodzaju zabiegów, to poczytajcie więcej o depilacji na wikipedii https://pl.wikipedia.org/wiki/Depilacja_laserowa, poważnie nie ma się czego bać.