Porady

Cenne wskazówki dotyczące depilacji laserowej

  • Author: 
  • Możliwość komentowania Cenne wskazówki dotyczące depilacji laserowej została wyłączona

Jednym z najpopularniejszych zabiegów laseroterapii wciąż zostaje depilacja laserowa. metoda ta powinna być przeprowadzana w okresie jesienno-zimowym, zatem dzisiaj chcemy ponowić ten temat ponownie. Poznaj szczegóły dotyczące tego zabiegu.

Wskazania do wykonania depilacji laserowej

Depilacja laserowa w Krakowie może być wykonana na wybranej partii ciała. Z omawianych zabiegów równie chętnie korzystają panie i panowie. Wiek albo płeć nie powinny mieć tutaj znaczenia. Chętnie wybierany obszar to nogi, pachy, a także wąsik. Procedura zabiegowa jest zależna od wskazanego miejsca. Obszerne fragmenty ciała można rozdzielić na partie. Czasami pacjenci preferują tylko depilację łydek czy ud. Parametry wyznaczane przez eksperta są uzależnione od właściwości karnacji, a także włosów pacjenta. Wszystko przystosowane jest do indywidualnych potrzeb oraz wymagań. Metoda laserowa sprawdza się w przypadku szczególnie grubych, ciemnych włosów. Cienkie oraz jasne włosy również można poddać zabiegowi, wymagają one natomiast większej uwagi.

Zabieg również dla panów

Jeden entuzjastycznie wybierany zabiegów przez mężczyzn to właśnie laserowe usuwanie owłosienia. Kraków to miasto, w którym znajduje się kilka cenionych klinik medycyny estetycznej i laseroterapii, które charakteryzują się profesjonalizmem, posiadaniem innowacyjnego sprzętu i kompleksowym podejściem do klientów. Na depilację laserową decydują się klienci uprawiający sport, ceniący sobie wygodę i dbający o swój wygląd.

Prawidłowa depilacja laserowa w Krakowie jest możliwa z użyciem diodowego lasera PALOMAR VECTUS™. Posiada on certyfikat bezpieczeństwa i skuteczności uznawany na całym świecie.