Medycyna

Jak sprawnie pozbyć się kilogramów?

  • Author: 
  • Możliwość komentowania Jak sprawnie pozbyć się kilogramów? została wyłączona

Dużo kobiet nie jest usatysfakcjonowanych ze własnego wyglądu fizycznego. Jedną z niejednokrotnie podawanych wad jest postawa. Szukasz zabiegu na skuteczne odchudzanie w Krakowie? Stworzyliśmy dla Ciebie trochę wskazówek.

Dieta to nie wszystko

Gdy wspominamy o kształtowaniu postawy, wielokrotnie stawiamy na plan żywieniowy i treningi. Co zrobić w sytuacji jak nasza tkanka tłuszczowa nie redukuje się czy nie możemy wymodelować poszczególnej części ciała? Postaw na skuteczne zabiegi medycyny estetycznej, mające na celu pobudzenie, likwidację tkanki tłuszczowej, a także redukowanie cellulitu.

skuteczne odchudzanie

Zabieg Exillis® Kraków

Exillis BTL to najlepsze dostępne na rynku urządzenie, które pozwala na zastosowanie fal ultradźwiękowych oraz kontrolowanego ogrzewania tkanki. Dzięki temu cząsteczki są jednolicie pobudzane. Exillis w Krakowie umożliwia redukcję tkanki lipidowej, kształtowanie sylwetki, poprawę napięcie skóry, a także redukcję pomarańczowej skórki. Warto wspomnieć, iż Exillis to system bezinwazyjny i bezpieczny. Jest znakomitą możliwość dla inwazyjnych procedur liposukcji oraz lipolizy. Spalanie tkanki tłuszczowej wspomniany sprzętem odbywa się w trzech poziomach: rozpoznanie, izolacja, deaktywacja.

Na czym polega endermologia

Zmartwieniem naszych pacjentek jest szczególnie sprężystość skóry. Z wiekiem traci ona swoją sprężystość, a produkcja kolagenu jest zahamowana. Endermologia pomaga efektywnie redukować cellulit i ujędrniać niektóre partie ciała. Lipomassege® Endermologie™ opiera się na równoczesnym oddziaływaniu na tkankę łączną i podskórną. Doskonałe miejsce na wykonanie tego zabiegu to Kraków. Endermologia dopomaga gubienie kilogramów, a dodatkowo pozwala na poprawę stanu skóry, walkę z miejscową otyłością, zmniejszenie obwodu o kilkanaście centymetrów. Należałoby podkreślić, iż zabiegi odchudzające w klinice Vesuna są wyjątkowo komfortowe. Nie trwają więcej niż 40 minut. Zapewniają natychmiastowe nasycanie się trwałymi rezultatami.