Uncategorized

Kontroluj swoje pranie dzięki funkcji AddWash

  • Author: 
  • Możliwość komentowania Kontroluj swoje pranie dzięki funkcji AddWash została wyłączona

Samsung jest jednym z renomowanych wytwórców sprzętu AGD oraz RTV na rynku. Wszędzie możemy spotkać się z ich sprzętem, jaki bardzo często ułatwia nam elementarne czynności. Tym razem producent zdecydował wyjść naprzeciw zapominalskim. Dodał do swoich pralek funkcję Addwash, jaka do dzisiaj nie była znana.

Czym jest funkcja Addwash

Pranie nie jest najbardziej lubiną powinnością. Na początku trzeba dokonać selekcji na materiał, potem kolor. Przeważnie też segregujemy ciuchy, na te które pierzemy w wyższej jak też niższej temperaturze. Niejednokrotnie zapominamy o wrzuceniu kilku rzeczy rzuconych w innym pokoju. Dotychczas nie mieliśmy sposobności, żeby zastopować tryb prania by naprawić zrobiony błąd. Samsung był świadom takich zdarzeń dlatego też postanowił im sprostać. Innowacyjna funkcja – AddWash, nie tylko pozwala na dorzucanie ciuchów w trakcie prania, ale niesie ze sobą szereg zmian. Samsung w pralkach z omawianą funkcją, pozwala też na monitorowanie całego procesu przy użyciu telefonu. Nawet będąc poza mieszkaniem, możemy się dowiedzieć na jakim etapie jest nasze pranie. Jednocześnie pralki z tą innowacyjną funkcją, mają także technologię, która polepsza jakość prania – EcoBuble. Wpływa ona też na pobór mocy w trakcie prania, właściwie go zmniejszając.19

Kontroluj swoje pranie

Gdy będziesz musiał dodać kolejne rzeczy do prania, będziesz miał możliwość to zrobić od razu. Pozwala to na oszczędność czasu i kasy. Już nigdy nie będziesz musiał tracić nerwów po włączeniu pralki, w chwili kiedy odnajdziesz zagubione ciuchy. Obecnie wystarczy zaledwie je dorzucić do bębna pralki AddWash. Opinie na temat tego modelu pralek są niespodziewanie pochlebne. Nowa funkcja pralek Samsung znacznie optymalizuje planowanie jak również zrobienie prania. Warto skorzystać z tego technologii.
Dowiedz się więcej na temat pralki Samsung AddWash – http://tiny.pl/gnct1