Dom

Kupujemy odkurzacz

  • Author: 
  • Możliwość komentowania Kupujemy odkurzacz została wyłączona

Zachowanie czystości czasami sprawia problemy. Sytuacja jest bardziej uciążliwa, jeżeli posiadamy kota. Walka z sierścią jest szczególnie delikatna i uciążliwa. Czy mamy środek na usunięcie sierści z sofy, foteli, dywanu? Oczywiście, że tak! Poznaj solidne odkurzacze, które wesprą Ci w czyszczeniu.

Odkurzacze – rodzaje

Wbrew pozorom wybór trafnego odkurzacza nie jest prostym wyborem. Możemy wyróżnić kilka wariantów tego urządzenia. Podstawowy podział traktuje o odkurzaczach podłogowych z workiem, bezworkowych, multifunkcyjnych i odkurzaczach z filtrem wodnym. Najpopularniejsza jest pierwsza wymieniona propozycja. Warto jednakże pamiętać, by w każdym przypadku kupić sprawdzony, niezawodny sprzęt. Przyjrzeliśmy się odkurzaczowi Samsung, który charakteryzuje się mocnym silnikiem oraz szczoteczką o wysokiej mocy wciągania. Świetnie radzi sobie z sprzątaniem zanieczyszczeń i wielkich zabrudzeń na innych powierzchniach. Cyklonowe odkurzacze producenta Miele rekomendujemy osobą skłonnym do alergii i uczuleń. Innym rozwiązaniem w tym przypadku jest higieniczny worek na kurz z systemem mikro oraz filtracji higienicznej. Worki do odkurzaczy Miele oraz Samsung zapewniają nam dobrą jakość. Są niezwodne, a dodatkowo nie tylko zbierają zabrudzenia, ale również pozwalają neutralizować zanieczyszczenia, alergeny oraz drobinki brudu.

Wybierz rozwiązanie dla siebie

Nie potrafisz się uporać z czyszczeniem foteli z sierści? Wybierz wymienne miotełki do odkurzacza. Pozwolą Ci one wyczyścić tapicerki z wielu uciążliwych zabrudzeń. Jeżeli chcesz dbać o stan swojej podłogi w każdym momencie zwróć uwagę na odkurzacze automatyczne. Czyszczą one powierzchnie zawsze kiedy tego wymagasz, a Ty możesz zająć się kolejnymi obowiązkami.