Moda

Moda 2018 – poznaj nadchodzące trendy

  • Author: 
  • Możliwość komentowania Moda 2018 – poznaj nadchodzące trendy została wyłączona

Uwielbiasz modę? Zapoznaj się z trendami, które zawładną rokiem 2018.

1. Święcąca ekstrawagancja

Ciężko ją sobie wyobrazić w mieście, ale bez wątpienia zawładnie imprezami oraz salonami. Doskonale sprawdzi się w przypadku osób, jakie lubią zwaracać na siebie uwagę i pragną zachować niepowtarzalny styl. Będziemy w stanie zakupić całe brokatowe ciuchy – sukienki, kombinezony a także inne elementy garderoby perfekcyjne na imprezę, a także akcesoria, jakie można będzie ubrać przy każdej okazji.

2. Pióra

Pióra to nowy trend na salonach, na który skuszą się Panie, które nie boją się wyróżniać jak również lubią eksperymentować.

3. Rękawy w stylu lat 80

Stara moda lubi powracać. W tym roku wrócą do nas rękawy typowe dla stylu lat 80. Rękawy te charakteryzują się nadmierną wielkością.

4. Sportowa elegancja

Odzież w stylu sportowym nie będzie się ograniczać tylko do ćwiczeń. Na ulicach spotkamy wiele Pań w sportowych stylizacjach, jakie połączone będą niejednokrotnie z eleganckimi dodatkami. Buty na obcasie do dresów? Tak, to też trend na nadchodzącą 2018! Dresy przestaną być typowymi dresami, w jakich ćwiczymy bądź siedzimy na kanapie.

5. Kierowca rajdowy

Moda będzie również wzorowana na rajdowcach oraz motocyklowych. Będzie to styl z pewnością stonowany.

6. Czerwone szaleństwo

Odważne i lakierowane ubrania w kolorze wyraźnej czerwieni staną się hitem na salonach.

7. Plastik

Ubrania plastikowe? Bezbarwne spódnice z plastiku, żakiety jak również inne części garderoby. Plastik przestanie się kojarzyć z tandetą, a zacznie z renomowaną modą.

8. Motyle

Jednym z modniejszych motywów sezonu będą wyraziste motyle.

9. Trencz

Trencz nie wyjdzie z mody, niemniej będzie wyglądał odrobinę odmiennie aniżeli dotychczas. Będzie wyglądał jak połącznie kilku modeli nakryć.

10. Motywy oraz kolorystyka tropikalna

Wyraziste egzotyczne kolory zastąpią pastele, jakie królują od paru lat.

11. Motywy kwiatowe

Popularny wiosenny motyw mnostwa kobiet, czyli kwiaty w dalszym ciągu zostanie na topie. Zwiewne sukienki z motywem kwiatowym będą się cieszyły ogromną popularnością.

12. Krata i jeszcze raz krata

Oprócz kwiatów sporą popularnością będzie się także cieszyła krata. Nie tylko koszule, ale również spodnie oraz bluzy.