Dom

Nietypowy sufit odmieni Twoje wnętrze

  • Author: 
  • Możliwość komentowania Nietypowy sufit odmieni Twoje wnętrze została wyłączona

Aranżowanie mieszkania może przysporzyć sporo kłopotów. Jednym z nich może być selekcja odpowiedniego sufitu. Mimo, iż dla wielu wybór w tej kwestii zdaje się być niewielki, posiadamy sporo możliwości. Coraz większą popularność zyskują sufity napinane, jakie zapewniają bardzo dużo sposobności aranżacyjnych. Dzisiaj pod lupę wzięliśmy sufity lustrzane, akustyczne ,jak również sufity niebo.

Sufity lustrzane

Sufity te idealnie sprawdzą się w każdym pomieszczeniu zarówno w mieszkaniu, jak również barach czy urzędach. Nadają wnętrzu niebywałej elegancji. Sufit lustrzany możemy zaaranżować w różnych kolorach – od perłowego po czarny. Cechują się lekką strukturą, przez co są nieskomplikowane w montażu. Podstawową korzyścią lustrzanych sufitów jest wizualne powiększanie miejsc, w jakich zostały wykorzystane.

Sufit niebo

Monochromatyczny sufit nie ziszcza Twoich pragnień? Co powiesz na sufit niebo? Dzięki właściwej technologii nudny szary sufit można przekształcić w niezwykłą ozdobę wnętrza, jaka równocześnie może spełniać funkcję oświetlenia. Powłoka napinana, jaka ilustruje niebo może zostać dodatkowo podświetlona taśmami LED. Sterowanie oświetleniem dokonuje się bezprzewodowo, co jest ogromnym udogodnieniem. Sposobność zmiany barwy oświetlenia oraz uregulowania jego natężenia sprawi, iż otrzymasz w wnętrzu niesamowity klimat! Możesz też uzyskać efekt gwieździstego nieba dzięki innowacyjnym światłowodom. Sufit niebo będzie odpowiedni nie tylko do sypialni, jednak jest także świetnym rozwiązaniem do pokoju dziecięcego a także restauracji.

Sufit akustyczny

Irytuje Cię zbytni gwar dochodzący z zewnątrz? Zastanów się nad zamontowaniem sufitu akustycznego, jaki pozwoli wyciszyć pomieszczenie. Ten typ sufitu daje możliwość, także uwolnić się od efektu echa, jaki często przeszkadza w pomieszczeniach o sporym metrażu. Sufit ten może być też świetnym elementem dekoracyjnym.
Sprawdź także https://pl.wikipedia.org/wiki/Sufit