Dom

Pokój dzienny – wskazówki, jak go urządzić

  • Author: 
  • Możliwość komentowania Pokój dzienny – wskazówki, jak go urządzić została wyłączona

Urządzanie wnętrz to dziedzina. która świetnie się rozwija od paru lat. Mimo, że zmienia się moda w zakresie barw jak również akcesoriów do wnętrz, niektóre detale nieustannie górują. Dowiedz się, jak zaaranżować salon, aby czuć się w nim komfortowo.

Tapeta czy farba?

Remont mieszkania nieraz zaczynamy od odświeżenia koloru ścian a także sufitu. Te powierzchnie szybko ulegają zabrudzeniom, a kolory zmieniają odcień. Obecnie popularne są białe, jasne mieszkania. Pozwalają one na optyczne powiększenie wnętrza. Chciałbyś dodać atrakcyjny, popularny akcent, a naprawdę nie lubisz tapet? Posiadamy świetne rozwiązanie! Sufit napinany gwarantuje nam sporo możliwości. Możemy zdecydować się na motyw podświetlany lub na membranę w dowolnym odcieniu. Sukces tkwi właśnie w tego typu rozwiązania. Pozwalają one wprowadzić ultranowoczesny charakter do pokoju dziennego. Na dodatek sufit podwieszany lub napinany pozwala na wyrównanie wysokości pokoju. Wyśmienicie sprawdza się także w wysokich lokalach. Pragniesz jednak niestereotypowo udekorować ściany? Zdecyduj się na bestsellerowe ramki z motywem lustra czy też ręcznie wykonany nadruk lub wzór.

Pokaż swój charakter

Nabyłeś już wszystkie konieczne meble, jednakże brakuje Ci nietypowych elementów w pokoju? Skoncentruj się na akcesoriach. Możesz je zastępować wielokrotnie, a nie poniesiesz dużych kosztów. Dobrze jest dopierać dekoracje do pór roku, imprez, świąt oraz innych okoliczności. Doskonale sprawdzają się dekoracyjne i ładnie pachnące świeczki. Interesującym urozmaiceniem są także świeczniki, wazony, obrazy, stojak na wino, dekoracyjne, nietuzinkowe regały na książki, czy obrusy. Najważniejsze jest to, żeby otrzymywać nastrój, jaki w największym stopniu odpowiada współlokatorom. Personalizowane motywy, takie jak modny obraz, niezwykły motyw na suficie napinanym lub akcent w stylu retro przykuwa atencję gości. Nie obawiaj się próbować i stwórz swój pokój marzeń!