Porady

Sprawdź zalety peelingu laserowego

  • Author: 
  • Możliwość komentowania Sprawdź zalety peelingu laserowego została wyłączona

Każda świadoma kobieta doskonale wie, jak wielkie znaczenie dla zdrowia i urody mają peelingi. Są różne techniki ich wykonywania. Nowością na rynku urodowym, jaka pozwala na uzyskanie fantastycznych rezultatów, jest peeling laserowy. Jak działa i jakie są jego zalety?

Dzięki zastosowaniu specjalnego lasera, peeling wykonywany w ten sposób jest – co najważniejsze – ponadprzeciętnie precyzyjny oraz efektywny. Wiązka lasera, powodując mikrouszkodzenia, pobudza skórę. W efekcie skóra szalenie szybko się regeneruje, a poza tym staje się zagęszczona i sprężysta, dzięki kolagenu i elastyny – których produkcja, za sprawą lasera, znacznie przyspiesza. Zabieg peelingu laserowego dobrze jest powtórzyć 2 lub więcej (maksymalnie 5) razy. Wszystkie zabiegi wykonywane są z przerwami trwającymi od 2 do 8 tygodni (zależnie od wybranej mocy lasera).

Przewagą peelingu zrobionego za pomocą lasera jest oczywiście najwyższa skuteczność zabiegu, ale również długotrwały efekt, dzięki któremu poczujesz się pięknie i pewnie.

Artykuł przygotowany przez: http://usuwanie-zmarszczek-peeling.pl/